توضیحی کوتاه از سوی ساعد وطندوست و شعیب زکریائی

مطلب
January 10, 2017

توضیحی کوتاه از سوی ساعد وطندوست و شعیب زکریائی
اخیرا مطلبی تحت عنوان " نگاه ما به وضعیت روند؛ تدبیر چیست؟ / ساعد وطندوست و شعیب زکریائی" در سایت آزادی بیان درج گشته است. از آنجا که تیتر و شیوة ارائة مطلب ابهام برانگیز است، لازم دیدیم توضیحات مختصر زیر را به اطلاع برسانیم :
١ـ ما هیچگونه ارتباطی با جمع موسوم به "کمیته برگزاری کنفرانس بررسی و نقد شکست فراکسیون و روند سوسیالیستی کومه‌له" نداریم  و در هیچگونه از تدابیر و اقدامات این جمع (از جمله انتشار مطلب مزبور) نقشی نداشته‌ و نداریم(محتوای خود سند مننتشرشده نیز به بهترین وجهی  نظرات ما را نشان میدهد).
٢ـ اسامی افراد تشکیل‌دهندة این کمیته، ذکر نشده(وقتیکه وابستگی تشکیلاتی وجود نداشته باشد، آوردن اسامی افراد کمیته برای احراز هویت در شرایط کار سیاسی علنی، الزامی است) و این کمبود ـ یعنی چاپ مطلب دیگران بدون امضای منتشرکنندگان ـ به رعایت موازین اخلاقی و سیاسی(و حتی اعتبار خود رسانة عمومی) لطمه‌ میزند....    
نوشتة مورد بحث از مااست، ولی همانطور که گفتیم ما ارسال‌کنندة آن نبوده‌ایم. آن نوشته که چند سال پیش از سوی ما ارائه شد برای انتشار رو به بیرون نبود در حالیکه منتشرکنندگان، از ما برای تأیید یا عدم تأیید این کار پرسش نکرده‌اند.
ساعد وطندوست      شعیب زکریائی    نهم  ژانویه  ٢٠١٧‌


 
 

        Del.icio.us Technorati Furl Digg Google Netvouz Add to Balatarin Send to Frinds by Y! Messenger Share/Save/Bookmark

 
 

     مطالب مرتبط

 
   
 

Copyright © 2006 azadi-b.com