حزب الله لبنان (حسن نصرالله) از سوریه و جنگ در منطقه عقب نشینی میکند

نوید اخگر
November 10, 2017

حزب الله لبنان (حسن نصرالله) از سوریه و جنگ در منطقه عقب نشینی میکند
 
پس از استعفای سعد حریری از مقام نخست وزیری لبنان و مطرح کردن اینکه کشور لبنان توسط رژیم جمهوری اسلامی و علی خامنه ای به گروگان گرفته شده است و حزب الله لبنان یک گروه تروریستی است که باید از پارلمان لبنان اخراج شود و اخطار عربستان سعودی کویت عمارات متحده عربی و... به شهروندان خویش برای خروج از لبنان در صدر اخبار جهان قرار گرفت.
 
مسلمن فشار بر آخوند علی خامنه ای و سپاه پاسداران و سپاه قُدس در گردن گذاشتن به برجام دو و سه یعنی خروج از جنگ های منطقه و باز گشت به داخل ایران و خاتمه دادن به موشک بازی و موشک پرانی
 
با شلیک موشکهای ساخت ایران از یمن به عربستان سعودی توسط حوثی های دست نشانده رژیم اسلامی  ایران فضای کنش و واکنش های منطقه را در ابعادی تاریخی گسترش داده و خواهد داد.
 
مسلمن آقای سعد حریری و جامعه جهانی خیلی دیر به مسئله حزب الله لبنان و حسن نصرالله و گروه تروریستی اش و رژیم اسلامی ایران پاسخ گفتند.

در هشت سال قبل و در مصاحبه ای تلویزیونی در مورد آقای سعد حریری و تاکید بر اینکه منطقه باید به سکولاریزم روی کند (با توجه به اینکه بعضی این سکولاریزم را بعدا برای خودشان نان دانی و دکان کردند ) چنین گفته بودم
 
https://www.youtube.com/watch?v=eeuZKj1Fv1g

 


07 سعد حريري چرا به اين راه ميرود و گفته هاي بينندگان

www.youtube.com

Asosat tv är den tredje största tv kanal i mellan östen Nawid Akhgar en mycket känd iranska och svensk författare och poet och program ledare som har en unde...
 
 


 
امروز تاکید به برجام دو و سه گذاشتن سپاه پاسداران در لیست تروریستی قطع کردن دست سپاه قُدس و حزب الله لبنان در منطقه و خاتمه دادن به جنگ های مداخله جویانه علی خامنه ای و سپاه در کشور های مختلف و بستن راه پرتاب موشک های دست ساز آخوند ها توسط مزدورانشان در لبنان و یمن و سوریه و بستن دستهای حشد الشعبی در عراق و مزدوران افغانی وابسته به رژیم ایران زیر سیاست کلی با ایران همچون آقریقای جنوبی زمان آپارتهاید رفتار کنید باید روزانه در دستور کار باشد.
 
پس از استعفای نخست وزیر لبنان سعد حریری حسن نصرالله به میدان آمد و در یک سخنرانی شکست خورده بی روحیه و برای روحیه دادن به نیروهایش که شمشیر نیروهای منطقه ای و بین المللی را بر روی گردن خود در حرکت می بینند اذعان داشت" بله بسیار خوب میخواهم بگویم ما کارمان در سوریه و عراق تمام شده است" یعنی عقب نشینی میکنیم.
 
حسن نصرالله با این عقب نشینی تصور کرد جامعه جهانی و نیروهای منطقه دست از سرش برخواهند داشت در حالی که جامعه جهانی حزب الله لبنان را یک نیروی تروریستی عنوان کرده که باید از پارلمان لبنان و از آن کشور اخراج شوند و شاید بزیر قبای آخوند ها در ایران همچون آلقاعده و دیگر نیروهای تروریستی پناه ببرند.
 
علی خامنه ای باید جام های زهر پیاپی را در حضور اجماع منطقه ای و بین المللی نوشیده و به امام راحل بپیوندد
 
نوید اخگر
 
10 نوامبر سال 2017 میلادی سوئد استکهلم


 
 

        Del.icio.us Technorati Furl Digg Google Netvouz Add to Balatarin Send to Frinds by Y! Messenger Share/Save/Bookmark

 
 

     مطالب مرتبط

 
   
 

Copyright © 2006 azadi-b.com