Wordpress Themes

توطئه برای جلوگیری از صلح جهانی

از جنگ جهانی دوم ، صهیونیسم امپریالیسم آمریکا، تحت برنامۀ روزمرۀ سلطۀ نرم، به تغییر شکل دادن رییس جمهورهای منتخب مردم آمریکا پرداخته است. فرقی نمی کند که به هنگام انتخابات برنامۀ آنان چه بوده است، در زمان ریاست جمهوری می بایست از درون کانالی که قبلا برایشان حفر شده است حرکت کنند. این تغییر شکل دادن همواره یک سان نیست. و با هر رییس جمهوری فرم آن تغییر می کند. ادامه مطلب را بخوانید »

نوروز ٧٠١٧ / فرح نوتاش

نوروز ۷۰۱۷
نسیم جان فزای بهاری
مزین به گلبرگ شکوفه ها
با شادی فزایندۀ ملودی زنگ ها
در وزش از لابلای تاریخ بین النهرین ادامه مطلب را بخوانید »

تعیین “که بر که” و رد انفعال

تعیین “که بر که” و رد انفعال

شاملو، حافظ را به دلیل ستودن صورت و قامت شاه شجاع در اشعار خود، به نقد کشیده و او را از اینکه پادشاهی را تحسین کرده ، مورد شماتت قرار داده است .(تا کودتای ۱۳۲۸شاملو با حزب تودۀ ایران بوده، و بعد از آن اگر چه عضو هیچ سازمان و حزبی نبوده ولی یقینن کعبۀ آمالش تا به آخر عمر سوسیالیسم بوده است. ) مسئله اینجا است که پدر شاه شجاع ، مبارزالدین، ملقب به محتسب ، در میان هر چند رکعت نماز چند سر را با شمشیر می زده است و بیش از نیمی از اشعار حافظ ، در اختناق وحشتناک ایجاد شده توسط او، به هنگام هجوم گزمه ها سوزانده و شسته شده اند. و شاه شجاع پسر محتسب، علیه او قیام کرده و او را در شیراز زندانی و حتا کور کرده است. ادامه مطلب را بخوانید »

سرود پنهان / فرح نوتاش

سرود پنهان / فرح نوتاش

در کنارم بمان ای راز نهفته
در کنارم بمان … ای کلاف درد های نگفته
در کنارم بمان… بمان ای مرد ادامه مطلب را بخوانید »

مرگ خاموش با سلاح مرگبار

فریادی برای کمک
مورد توجه :
سازمان ملل ، ریاست جمهوران امریکا و روسیه، پرزیدنت اتحادیه اروپا ، پارلمان اتحادیه اروپا، فعالین محیط زیست جهان و مردم جهان
مرگ خاموش با سلاح مرگبار ادامه مطلب را بخوانید »

میکاییل فلین

میکاییل فلین
فرح نوتاش جبهۀ جهانی ضد امپریالیست قدرت زنان وین ۱۵ فوریه ۲۰۱۷
مهمترین شعار انتخاباتی ترامپ ، دوستی با روسیه بوده است. این شعار، نور افکنی مستقیم بر روی صلح جهانی، و همچنین بیان گر روشن خط اصلی سیاست خارجی ترامپ بوده است. در چند روز گذشته، تغییراتی دال بر تحت فشار بودن شدید ترامپ ، توسط جنگ افروزان صهیونیست امپریالیستها ، در سیاست داخلی و خارجی آمریکا کاملا مشهود است. ادامه مطلب را بخوانید »

هالیوود خرد شده، تغییرشکل یافته و ترامپ

هالیوود خرد شده، تغییرشکل یافته و
ترامپ
ادامه مطلب را بخوانید »

تظاهرات برای برقه در وین

تظاهرات برای برقه در وین
در روز چهارم ژانویه، تظاهراتی علیه قانون تازۀ دولت اتریش ( ۱۵۰ یورو جریمه برای استفاده کننده از برقه و روبنده) ، با همکاری چند گروه انجام شد. جای بسی تعجب است که نام سازمان ادامه مطلب را بخوانید »

صهیونیست ها زیر پرچم سرخ

صهیونیست ها زیر پرچم سرخ
پیشگامان طبقۀ کارگر

ادامه مطلب را بخوانید »

کودکان فلسطین

کودکان فلسطین
بگوش …
این انعکاس مکرر
از تنیده بانگ ها و ناله های بهم ادامه مطلب را بخوانید »