اطلاعيه شماره ۲ ... ستاد هماهنگی اعتراض به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ !

اطلاعيه
May 18, 2017

اطلاعیه شماره 2 ستاد هماهنگی
ایرانیان آزادیخواه گوتنبرگ و حومه
بیش از یک روز به انتصابات فرمایشی و مضحک جمهوری اسلامی برای گزینش صندلی ریاست جمهوری نظام اسلامی نمانده است.
هنوز لانه ترور و وحشت سفارت جمهوری اسلامی در سوئد ، غیرازشهر استکهلم نتوانست محل گذاشتن جعبه های مارگیری خود را در دو شهر گوتنبرگ و جنوب سوئد، شهر لوند اعلام  نماید .
این در حالیستکه از زبان عوامل خود با وحشت از حضور فعالان سیاسی و انسان های آزادیخواهی که همواره به همراه جامعه شریف ایرانیان درشهر های استکهلم / گوتنبرگ / جنوب سوئد ، در دفاع از منافع  زنان و مردان ، کارگران و زحمتکشان و حقوق تضییق شده آنان درحکومت سیاه نظام اسلامی، پای هر اعتراضی ایستاده ایم ، اینبار به قلم یکی از عوامل خویش در روزنامه شرق ، به تاریخ 25 اردیبهشت به نام پیام غیاثی ، مردم شریف را فرا می خوانند که « سختی‌هایی مانند شهربه‌شهر به دنبال صندوق رأی‌گشتن، مرخصی از کار، سفر به پایتخت، غلبه بر ترس انگشت‌نماشدن و برخوردهای فیزیکی اقلیتی هوچی‌گر و امثالهم » به پای صندوق ها بیایند .
خوب شما ای که از ترس همین مردم تا این لحظه جرئت نکرده اید که محل استقرار صندوق های تان را به جانبداران خود اعلام کنید ، خود را محق و در خدمت مردم معرفی می کنید و ما را اقلیتی هوچی گر ؟
ما با صدای رسا اعلام می کنیم :
شرم این حرکت متوجه آنانی است  که هنوزجرئت نکرده غیر از شهر استکهلم و محل سفارت یعنی همان لانه و جایگاه ترورو و حشت که توسط پلیس، سگ و اسب سوار و گادر ضد شورش در هاله خروار ها سیم خاردار حفاظت می شود و چماقداران نظام با تبر، قمه و کلت کمری و دوربین های فیلمبرداری در درون همان جاسوس خانه  به نظاره نشسته اند، سوئد را در تب انتخابات معرفی می کنید .
همانگونه که در اطلاعیه شماره یک اعلام داشته ایم :
ما صندوق رای گیری حکومت اسلامی و همراهان آن در شهر گوتنبرگ را به ضد آن بدل خواهیم کرد.
 ما خود را در کنار کارگران و خانواده های آنها ، در کنار زندانیان سیاسی و همه مردم معترض ایران می دانیم و صدای آنها خواهیم بود.
همه آزادیخواهان شهر گوتنبرگ و حومه را مخاطب قرار می دهد که در کنار هم و یک صدا   در روز جمعه 19 مه برابر با 29 اردیبهشت 96 صدای اعتراض همه مردم آزادیخواه ایران باشیم و نگذاریم نظام خون و جنون ، نظام قاتلان دهه شصت و کشتار خونین تابستان 1367 ، نظام کشتار دانشجویان، کشتار کارگران معدن یورت ، کارگران کولبر کردستان و نظام جنایات سرمایه داری جمهوری اسلامی ایران صنوق رای گیری در گوتنبرگ برپا کند.
مرگ بر جمهوری اسلامی !
ستاد هماهنگی اعتراض به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ !
چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با ۱۷ می ۲۰۱۷


 
 

        Del.icio.us Technorati Furl Digg Google Netvouz Add to Balatarin Send to Frinds by Y! Messenger Share/Save/Bookmark

 
 

     مطالب مرتبط

 
   
 

Copyright © 2006 azadi-b.com